No image set
Prekės kodas:

Eterinis aliejus arbatmedžio

El.paštas
Kaina:5,30 €
Arbatmedžių eterinis aliejus
Aprašymas

Arbatmedžių eterinis aliejus

 

Eterinis arbatmedžių aliejus gaminamas iš augančių Australijoje arbatmedžių (Melaleuka Alternifolia) lapų hidrodistiliacijos metodu. Gydomosios šio aliejaus savybės buvo daug tirtos ir patvirtintos klinikiniais tyrimais, todėl vis daugiau gydytojų ir specialistų juos rekomenduoja savo pacientams, be to, šis aliejus leidžia sumažinti stiprių medikamentų, kartais turinčių neigiamų šalutinių poveikių, vartojimo dozes.
Eterinis arbatmedžių aliejus yra natūralus augalinis antibiotikas, o jo antiseptinės savybės padeda greičiau pasveikti sergantiems virusinėmis ligomis bei sumažina galimybę užsikrėsti sveikiesiems. Aliejus turi ir fungicidinių savybių, todėl jis sėkmingai vartojamas gydant grybelines ligas. Skaičius negalavimų, nuo kurių išsivaduoti padeda eterinis arbatmedžių aliejus, gana didelis: įvairios odos ligos, žaizdos ir traumos, peršalimo ligos, raumenų skausmai.
Eterinis arbatmedžių aliejus pasižymi stimuliuojamomis ir stiprinamomis savybėmis, sutelkiančiomis visas organizmo vidines jėgas.
Eterinis arbatmedžių aliejus turi stiprų antimikrobinį poveikį, neutralizuoja nemalomų kvapą, gana dažnai naudojamas kaip ploviklių ir valiklių sudėtinė dalis.

 

Indikacijos:


odos ir nagų grybelinės ligos, herpesas, pūlinukai, karpos, sumušimai, nudegimai, mėlynės, nubrozdinimai, žaizdos, vabzdžių įkandimai;
plaukų slinkimas, pleiskanos;
virškinimo trakto ligos, kolitas, gastritas, enteritas;
peršalimas, gripas, karščiavimas, bronchitas, kokliušas, otitas;
artritiniai skausmai;
baimė, neramumas, isterija, nervinė įtampa;
varikozinis venų išsiplėtimas, hemorojus;
alergija.

 

Vartojimo būdai, dozės


Voniai: 4-8 lašai (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto, pieno ar grietinėlės, ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus).
Masažui: 3-5 lašai į 20 g pagrindinio masažo aliejaus (simondsijų, persikų, migdolų, abrikosų, kviečių gemalų, kedrų riešutų). Namų sąlygomis kaip pagrindinį aliejų galima naudoti kukurūzų, alyvų ar sojų aliejų.
Kompresui: 4-5 lašus neatskiesto aliejaus užlašinti ant drėgno flanelinio, marlinio ar kitokio minkšto audeklo.
Plaukų šaknų masažui: 3-5 lašai į 20 g pagrindinio masažo aliejaus ar tepalo.
Aromatinei lempai: 1-2 lašai 5 m2 patalpos ploto.

 

DĖMESIO!


Nevartoti nėščiosioms.
Prieš vartojimą atlikti eterinio arbatmedžių aliejaus toleravimo testą.
Vartoti tik išoriškai!

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi