pirciupasaulis logo

Mobilių pirčių įrengimas

Mobilios pirtys dėl savo lengvos konstrukcijos gali būti surenkamos ir išardomos labai greitai. Šios savybės ir atskleidžia mobilių pirčių privalumą – mobilumą. Mobilios pirtys yra gaminamos iš įvairios pirtims tinkamos medienos. Jas galima statyti bet kur: prie vandens telkinio, upės, ežero, ant lieptų ar namo kieme, ir bendrai bet kur gamtoje. Tokioms mobilioms pirtims nereikia jokių specialių dukumentų, leidimų ar įrengimų.

Mobilios pirtys: komfortas ir lankstumas

Mobilių pirčių įrengimas yra itin paprastas ir patogus, nes jomis galite mėgautis visur, kur tik norite. Turint tokią pirtį galima gana lengvai keisti jos vietą. Tai – puikus sprendimas norintiems turėti laisvę.

Kaip tinkamai įrengti mobilias pirtis savo kieme ar sode?

Norėdami įrengti mobiliąją pirtį, pasirinkite lygią, gerai išsausintą vietą, kurioje yra elektros arba šildymo šaltinis. Pasirūpinkite, kad toje vietoje nebūtų kliūčių ir pavyktų įrengti pakankamą vėdinimą. Laikykitės gamintojo nurodymų, kaip surinkti ir įrengti pirtį, ir prijunkite visas reikalingas sistemas. Pirčių pasaulyje daroma mobilių pirčių gamyba pagal jūsų norus, tad galite rasti sprendimą pagal savo vietą bei kainos lūkesčius.

Mobilios pirtys: privalumai ir technologijos

Mobiliosios saunos turi daug privalumų, pavyzdžiui: jas lengva perkelti, įrengti ir pritaikyti įvairioms erdvėms. Šiuolaikinėse pirtyse naudojamos pažangios technologijos, pavyzdžiui, efektyvios infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos. Jos naudos nedaug energijos bei neterš aplinkos.