Pirties ventiliacija būtina įsirengiant pirtį. Ji atlieka oro cirkuliacijos procesą pirtyje. Pirties ventiliacija susideda iš: plokščio cinkuotos skardos vamzdyno (jis susideda iš dalių, parenkamas ir įrengiamas skirtingai pagal pirties išplanavimą), ventiliacijos grotelių arba difuzorių.

...

Jei norite sukurti pačią geriausią pirtį, labai svarbu nepamiršti gero vėdinimo. Jis - labai svarbus. Pirciupasaulis.lt siūlo itin gausų ventiliacijos sprendimų asortimentą internetu, įskaitant pirčių ventiliatorius, groteles (įprastas ir stumdomas), reguliatorius, perėjimus bei jungtis ir difuzorius.

Atsidarę prekės puslapį galite rasti daug naudingos informacijos apie jus dominančius pirties ventiliacijos sprendimus. Patikusias prekes pasiūlysime įsigyti patrauklia kaina, o jeigu vyksta akcija, pažymėtos prekės kainuos dar pigiau. Tad ko dar laukti? Pasirūpinkite geriausia ventiliacijos sistema savo pirtyje jau dabar!

Kaip įrengti pirties ventiliaciją?

Norint, kad pirtyje būtų gera ir malonu, efektyvus vėdinimas pasidaro itin svarbiu. Pateiksime paprastus patarimus, kaip turėtų būti įrengiama pirties arba saunos ventiliacija.

  1. Suplanuokite. Nustatykite idealią oro įsiurbimo ir išleidimo angų vietą, atsižvelgdami į tokius veiksnius, kaip pirties dydis, forma ir dizainas.
  2. Pasirinkite. Šiame etape turi būti įsigyjamos tinkamus ventiliacijos grotelės, reguliatoriai, jungtys, grotelės ir kita. Viską, ko reikia galite nusipirkti. iš PirciuPasaulis.lt asortimento.
  3. Sumontuokite. Įstatykite oro įsiurbimo angą netoli grindų ir toliau nuo krosnelės, kad į pirtį galėtų patekti grynas oras.
  4. Nepamirškite išleidimo angos. Tam, kad vyktų efektyvi ventiliacija pirtyje, oro išleidimo angą geriausia sumontuoti aukščiau ant priešingos sienos.
  5. Prijunkite vėdinimą. Naudokite tinkamas jungtis, reguliatorius ir difuzorius, kad sujungtumėte įleidimo ir išleidimo angas.
  6. Sumontuokite pirties ventiliatorių (jei reikia). Jei jūsų pirčiai reikia ventiliatoriaus, kad pagerėtų oro cirkuliacija, sumontuokite jį pagal gamintojo nurodymus.
  7. Išbandykite. Viską sumontavę, išbandykite pirties vėdinimo sistemą.

Pirties ventiliacija – kodėl ji yra svarbi?

Tinkamas pirties vėdinimas yra labai svarbus dėl kelių priežasčių:

Oro kokybė: Geras vėdinimas užtikrina nuolatinį šviežio oro tiekimą ir padeda palaikyti sveiką ir jaukią atmosferą pirtyje.

Temperatūros ir drėgmės kontrolė: Ventiliacija padeda reguliuoti temperatūrą ir drėgmės lygį pirtyje, todėl joje nesikaupia per didelis karštis ir drėgmė.

Apsaugo pirties medžiagas: Efektyvi ventiliacija apsaugo pirties medieną ir kitas medžiagas nuo drėgmės pažeidimų, todėl pailgėja jų tarnavimo laikas.

Energijos vartojimo efektyvumas: Gerai vėdinama pirtis veikia efektyviau, todėl sumažėja energijos sąnaudos ir išlaidos.

Ventiliacijos sistemos pirtyje – kaip pasirinkti tinkamą?

Tinkamos vėdinimo sistemos parinkimas jūsų pirčiai priklauso nuo įvairių faktorių. Reikia galvoti apie erdvės dydį, dizainą ir konstrukciją.

Didesnėje pirtyje reikia daugiau ventiliacijos, tad pirties ventiliatorius turi būti pajėgesnis. Taip pat gali prireikti papildomų vėdinimo grotelių, kad oro cirkuliacija būtų pakankama.

Be to, skirtingoms krosnelėms, pavyzdžiui, elektrinėms, malkinėms ar infraraudonųjų spindulių, gali prireikti skirtingų vėdinimo sprendimų. Pavyzdžiui, malkinei krosnelei reikia kamino.

Vėdinimo reikalavimai kinta ir pagal pačios konstrukcijos tipą. Pavyzdžiui, karkasinės pirties sprendimai atrodys kardinaliai kitaip nei mobilios pirties.

Vertinant visas technologijas ir ergonomiškumą, vertėtų nepamiršti ir dizaino bei estetikos. Pasirinkite vėdinimo groteles, ventiliatorius ir kitus komponentus, kurie papildytų jūsų pirties dizainą ir stilių. Juk svarbu, kad viskas atrodytų gražiai. Neignoruokite ir savo biudžeto. Pirties ventiliacija turėtų atitikti nusistatytas ribas.

Pirties ventiliacijos priežiūra

Norint, kad pirties vėdinimo sistema veiktų efektyviai, būtina reguliari jos techninė priežiūra.

Pakankamai reguliariai nuvalykite dulkes ir šiukšles nuo ventiliacijos grotelių ir pačių ventiliatorių, kad nesumažėtų oro srautas. Patikrinkite, ar vėdinimo sistemos komponentai neturi nusidėvėjimo ar pažeidimų požymių. Jei reikia, reguliuokite jų veikimą didindami arba mažindami intensyvumą.

Pirties ventiliacija

Pirties ventiliatorius Sodeca CMP-38-2ME

Pirties ventiliatorius Sodeca CMP-38-2ME

Kaina:192,00 €
Grotelės Žaliuzi

Grotelės oro pritekėjimui: 20cm x 20cm liepa

Kaina:10,00 €
Perėjimas su D120 atšaka 5TP15D12

Perėjimas su D120 atšaka 5TP15D12

Kaina:7,50 €
Ventiliacijos grotelės SLV

Pirties ventiliacijos grotelės oro pritekėjimui: 17cm x 22cm liepa

Kaina:16,00 €
Kanalinis pirties ventiliatorius

Kanalinis pirties ventiliatorius.

Kaina:89,00 €
Ventiliatoriaus greičio reguliatorius

Ventiliatoriaus greičio reguliatorius

Kaina:54,00 €
Perėjimas D100/5x15

Perėjimas D100/5x15

Kaina:18,00 €
Kaina:18,00 €
Ventiliacijos grotelės SLV 620D

Pirties ventiliacijos grotelės oro pritekėjimui: 17cm x 22cm liepa

Kaina:17,00 €
Ventiliacijos difuzorius D100

Garinės (turkiškos) pirties difuzorius iš nerūdijančio plieno, skirtas reguliuoti oro ...

Kaina:18,00 €
Difuzorius kedrinis D125

Pirties ventiliacijos difuzorius iš kedro medienos

Kaina:27,00 €
Difuzorius Drebulė D125

Pirties ventiliacijos difuzorius iš drebulės medienos

Kaina:17,00 €
Vamzdis 50cm 5V15-50 pirties ventiliacija

Pirties ventiliacijos vamzdis 50cm 5V15-50

Kaina:8,50 €
Alkūnė atvirkščia 90 laipsnių A15/90

Pirties ventiliacijos alkūnė atvirkščia 90 laipsnių A15/90

Kaina:5,50 €
Alkūnė 45 laipsnių 5F15/45

Pirties ventiliacijos alkūnė 45 laipsnių 5F15/45

Kaina:6,00 €
Išėjimas su atvirkščia alkūne 5G15-15x15

Pirties ventiliacijos išėjimas su atvirkščia alkūne 5G15-15x15

Kaina:7,50 €
Jungtis 5J15

Pirties ventiliacijos jungtis 5J15

Kaina:2,50 €
Perėjimas su D100 atšaka 5TP15D10

Pirties ventiliacijos perėjimas su D100 atšaka 5TP15D10

Kaina:7,50 €
Vamzdis 100cm 5V15-100

Pirties ventiliacijos Vamzdis 100cm 5V15-100

Kaina:13,50 €
Aklė 5G15

Pirties ventiliacijos Aklė 5G15

Kaina:2,50 €
Puslapis 1 iš 2