AiridasSeo logo

Pirtys su terasa tampa vis geidžiamesniu sprendimu. Kaitinimosi erdvė su terasa lauke ne tik puikiai atrodo, tačiau gali spręsti ir logistinę problemą, kai prie pirties nėra vandens telkinio, kur būtų galima atsivėsinti.

Be to, terasa prie pirties puikiai atrodo, gerindama karkasinio, modulinio ar rąstinio namelio estetiką. „Pirčių pasaulio“ specialistai gali suprojektuoti jūsų pirtį su terasa, ją pastatyti ir įrengti nuo pradžios iki galo.

Susidomėjote? Norite sužinoti apie kainas ir terminus? Drąsiai skambinkite telefonu 8 657 61711 (Kaunas) arba 8 657 50074 (Vilnius) bei gaukite pasiūlymus tiesiai iš mūsų komandos!

Kaip terasa gali praturtinti pirties naudojimo patirtį?

Terasa gali ženkliai pagerinti kaitinimosi pirtyje patirtį, nes joje pavyks atsipalaiduoti ir atsigaivinti gryname ore.

Po ilgos kaitros pirtyje, išėję į terasą žmonės gali įkvėpti gryno oro, pasigrožėti gamta ir pasimėgauti temperatūrų skirtumu, leisti kūnams atvėsti.

Terasoje pavyks ramiai pastovėti ar pagulėti, medituoti ar bendrauti su draugais, šeima. Išėjimas iš pirties į atgaivos zoną gali suaktyvinti kraujotaką ir suteikti maksimalų komfortą.

Kokias medžiagas pasirinkti terasos konstrukcijai, kad ji atlaikytų kintančias oro sąlygas?

Statant terasą prie pirties, saunos ar hamamo, labai svarbu pasirinkti medžiagas, kurios gali atlaikyti Lietuvai būdingus temperatūrų svyravimus bei nepastovią drėgmę. Terasa prie pirties turi būti tvirta ir apsaugota nuo išorės pavojų.

Kedras, juodalksnis ar liepa - populiarūs pasirinkimai dėl natūralaus atsparumo drėgmei, puvimui ir vabzdžiams kenkėjams. Didelę dalį patvarumo ir apsaugos pasiūlo ne pati mediena, o ant jos užtepami sandarikliai – alyva, impregnantas, lakas. Pati lauko terasa turėtų būti paruošta nuolatinei drėgmei, šalčiui, sniegui, karščiui ir tiesioginiams UV spinduliams.

Ar yra ypatingi patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti terasą prie pirties?

Tam, kad pirties konstrukcija būtų ilgaamžė, labai svarbu reguliariai prižiūrėti ne tik krosnelę, kaminą (jei yra), tačiau ir išorėje stovinčią medieną. Kai mūsų dėmesio centre yra pirtys su terasa, rekomendacijos priežiūrai nesiskiria.

Pirmiausia - neleiskite, kad ant paviršių kauptųsi šiukšlės. Jas nuvalykite. Kas kelis mėnesius plaukite medinę terasą švelniu muilo tirpalu ar specialiu terasų valikliu, kad pašalintumėte nešvarumus bei dėmes.

Kas tam tikras laikas patikrinkite, ar nėra atsilaisvinusių lentų ar vinių. Problemas spręskite iš karto.

Kaip pirties su terasa koncepcija prisitaiko prie skirtingų kraštovaizdžių ir klimato sąlygų?

Jeigu domina pirtis su terasa, galutinė projekto kaina ir šildymo sistemos tipas nėra vieninteliai dėmesio reikalaujantys niuansai. Dabar labai svarbi ir estetika arba – kaip pirtis prisitaikys prie kraštovaizdžio. Juk ji turi gražiai atrodyti, tiesa?

Terasa – tai tiesiog funkcionali erdvė. Statinys su terasa beveik visada atrodo gražiau ir prabangiau nei pirties namelis be jos. Pati terasa nėra apribojanti ar į griežtus rėmus įstatanti struktūra, todėl ją galima pritaikyti įvairiems kraštovaizdžiams ir net klimato sąlygoms. Vasarą ar pavasarį čia galima pastatyti krėslus, o žiemą – visiems sustoti ir pamojuoti bengališkomis ugnelėmis ar įkvėpti vėsaus, gryno oro.

Mūsų projektuotojų profesionalumas ir lankstūs sprendimai užtikrina, kad nepriklausomai nuo aplinkos ar oro sąlygų, pirtis su terasa atrodys puikiai!