Durys pirčiai gali būti įvairios: stiklinės, medinės su stiklu bei pilnai medinės. Kaip gamintojai, galime Jums pasiūlyti platų pirties durų asortimentą bei aukštą kokybę. Kokybiškos pirties durys tarnaus ilgai ir puikiai atliks savo funkciją.

...

Atskleisti pirties natūralų, tradicinį grožį tikrai padės medinės durys. Galime pagaminti norimų matmenų duris pagal jūsų poreikius. Geriausia, kad patrauklia kaina tokį akcentą galite įsigyti tiesiog internetu.

Visose pirtyse medinės durys prideda grožio ir klasiško šarmo, kartu suteikdamos daugybę privalumų iš saugumo bei praktiškumo perspektyvų.

Kartu parduodame ir skirtingus pirties reikmenis bei priedus. Pažymėtoms prekėms gali būti taikoma ne viena akcija, tad nepraleiskite progos jas įsigyti pigiau.

Medinės pirties durys – nauda ir privalumai

Iš medžio pagamintos durys pirtims yra nesenstančios, todėl tinka prie įvairių interjero ar eksterjero stilių. Jų natūrali išvaizda suteikia erdvei šilumos bei jaukumo.

Pats medis yra natūralus izoliatorius, tad energiją vartosite efektyviau, nes pirtyje ilgiau išsilaikys šiluma. Na, o kadangi mūsų siūlomos medinės pirties durys pagamintos iš aukštos kokybės drėgmei atsparios medienos, kuri gali atlaikyti aukštą temperatūrą ir drėgmę, galite tikėtis ilgaamžiškumo bei patvarumo.

Be to, pas mus rasite ir ne vieną dizaino variantą, kurį galėsite konfigūruoti pagal norimą dydį. Mes pagaminsime tokias duris pirtims, kokių reikia būtent jums.

Medinių pirties durų priežiūra ir saugojimas

Tinkama medinių pirties durų priežiūra užtikrins, kad jos ilgus metus išliktų puikios būklės. Tam, kad pirtyje esanti mediena gerai atrodytų, reguliariai valykite ją minkšta šluoste ir švelniu, medienai nekenksmingu valikliu.

Rekomenduojama duris patepti medžio alyva arba laku, kad papildomai apsaugotumėte medieną nuo drėgmės, karščio ir nusidėvėjimo. Atidarant ir uždarant duris venkite naudoti pernelyg didelę jėgą, nes trankymas ir didelės inercijos vargina furnitūrą bei pačią durų konstrukciją.

Prie to paties, reguliariai apžiūrėkite vyrius, rankenas ir kitus durų komponentus, kad pro akis nepraslystų problemos.

Medinių pirties durų saugumas

Mes pirmenybę teikiame savo medinių pirčių durų saugumui ir ilgaamžiškumui. Kadangi visos siūlomos durys gaminamos iš drėgmei atsparios, patvarios medienos, kuri gali atlaikyti atšiaurias saunos sukuriamas sąlygas, ženkliai sumažėja deformacijos ar pažeidimų rizika.
Gaminant duris naudojama tvirta ir ilgaamžė furnitūra, o mūsų specialistų komanda padės jums duris sumontuoti, kad rezultatas kuo labiau tenkintų. 

Medinės durys

Medinės durys su stiklu 70x19

Medinės durys su stiklu 70x190

Kaina:430,00 €
Medinės durys 70x200

Medinės durys 70x200

Kaina:420,00 €
Medinės durys 80x200

Medinės durys 80x200

Kaina:460,00 €
Medinės 70x200 pirties durys su stiklu

Medinės durys su stiklu 70x200

Kaina:450,00 €
Medinės 80x190 pirties durys su stiklu

Medinės durys su stiklu 80x190

Kaina:470,00 €
Medinės durys su stiklu 80x200

Medinės durys su stiklu 80x200

Kaina:490,00 €
Medinės durys 80x1900

Medinės durys 80x190

Kaina:440,00 €
Medinės durys 70x190

Medinės durys 70x190

Kaina:390,00 €