Nėra nustatytos nuotraukos
Nėra nustatytos nuotraukos
Nėra nustatytos nuotraukos
Prekės kodas: 4745090010503 iki 202312

Saunum Leil valdymo pultas iki 12kw

El.paštas
Kaina:665,00 €
Saunum Leil valdymo pultas iki 12kw
Aprašymas

Saunum Leil - tai valdymo pultas skirtas Saunum elektrinėm krosnelėm.

 

Aktyvus prakaitavimas

SAUNUM įrenginys leidžia padidinti drėgmės lygį pirties garinėje, tuo pačiu metu išlyginant temperatūrą skirtinguose oro sluoksniuose. Būtent šildymo netolygumas skirtingame aukštyje yra pagrindinė šiuolaikinių pirčių problema, kai temperatūra svyruoja nuo 30–40 laipsnių Celsijaus ties grindų paviršiumi iki 90–130 laipsnių Celsijaus ties lubomis. Šis oro temperatūros skirtumas yra nemalonus ir kenksmingas sąnariams bei kraujotakai.

Komplesinis SAUNUM sprendimas sukuria tolygesnę temperatūros aplinką, kurioje prakaitavimas prasideda greičiau ir prakaituoja iškart visas kūno paviršius.

 

Druskos jonai

Kartu su vienodesne temperatūra patentuota SAUNUM technologija leidžia pirties garinę praturtinti druskos jonais. Druskos jonai valo orą, mažina fizinį diskomfortą, teigiamai veikia odą, kvėpavimo takus ir skatina gerą bei gilų miegą

Sveikatai naudinga temperatūra ir drėgmė saunoje

Patentuota SAUNUM technologija padeda suvienodinti karšto ir šalto oro sluoksnius bei palaikyti optimalų drėgmės lygį, to pasekoje greičiau ir efektyviau atsiveria odos poros, dėl ko pagreitėja medžiagų apykaita ir padidėja sveikas prakaitavimas.

 

Kaip tai veikia?

Pagrindinės šiuolaikinių pirčių problemos prasideda kai parenkama nedidelio dydžio krosnelė, dėl ko atsiranda netolygus temperatūros sluoksniavimasis – nuo 30-40 laipsnių ties grindų paviršiumi iki 90-120 laipsnių ties lubomis. Dėl deguonies stygiaus galvos lygyje ir odą svilinančio oro jaučiamas diskomfortas, tai gali iššaukti nuovargį ir sukelti galvos skausmą. Mūsų įrenginiai sprendžia šią problemą greitai maišydami perkaitintą orą ties lubomis su šaltesniu oru ties grindimis – tai padeda patalpoje išlyginti temperatūrą bei drėgmę ir tolygiau paskirstyti deguonį. Prakaitavimas tampa efektyvesnis, viršutiniuose patalpos sluoksniuose padaugėja deguonies, sumažėja temperatūrų skirtumas – taip užtikrinamas malonus ir sveikas pojūtis.

Kartu su skandinaviškai minimalistiniu SAUNUM dizainu ir konstrukcija įrenginyje įdiegta unikali technologija užtikrina maksimalų atsipalaidavimą, tikrą komfortą ir naudą sveikatai. Įvairūs bandymai patvirtino, kad mūsų daugiamečio įdirbio rezultatas visiems pirties mėgėjams suteikia malonius pojūčius ne tik po apsilankymo joje, bet ir tikrą malonumą leidžiant laiką pirtyje.

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi