No image set
Prekės kodas:

Kūno šveitiklis su pipirmečių eteriniu aliejumi

El.paštas
Kaina:7,40 €
Kūno odos šveitiklis su pipirmėčių eteriniu ir vynuogių sėklų aliejais, Himalajų druska, bičių medumi, aromatinių augalų šakniastiebiais, gintaro pudra, propoliu
Aprašymas

Kūno odos šveitiklis su pipirmėčių eteriniu ir vynuogių sėklų aliejais, Himalajų druska, bičių medumi, aromatinių augalų šakniastiebiais, gintaro pudra, propoliu

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Jis puikiai jaunina sielą, odą ir kūną, padeda atsipalaiduoti ir pagerinti savijautą.

 

INGREDIENTAI


Pipirmėčių eterinis aliejus valo riebią odą, suteikia jai šviežią išvaizdą, padidina odos apsaugines funkcijas, gaivina ją.

Vynuogių sėklų aliejus – vienas iš pagrindinių natūralių šveitiklio ingredientų. Jis gali padėti atnaujinti ir pagerinti odą, pašalinti lėtinį nuovargį, skatinti greitą atsigavimą, padėti sustiprinti imuninę sistemą. Taip pat gali prisidėti prie svorio mažinimo.

Himalajų druska – mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos.

Bičių medus yra vertinamas kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padedanti koreguoti ir normalizuoti daugelį organizmo funkcijų. Bičių medus taip pat padės pagerinti kraujotaką bei medžiagų apykaitą, leis Jums jaustis geriau.

Aromatiniai augalai. Imbieras padeda mažinti sąnarių ir raumenų skausmus, gali padėti nuo daugelio alerginių odos ligų, turi antioksidacinį ir raminamąjį poveikį, padeda stiprinti imuninę sistemą. Puiki priemonė pavargus tiek fiziškai, tiek protiškai. Valerijono šaknis – gerina kraujotaką, ramina centrinę nervų sistemą, padeda reguliuoti širdies darbą. Kalendros vaisiai – gali padėti malšinti skausmą. Kartusis kietis (Pelynas) – turi antibiotinių, uždegimus malšinančių savybių. Jis taip pat teigiamai veikia nervinę sistemą: pasižymi raminančiu, dirglumą mažinančiu poveikiu.

Gintaro pudra drėkina ir maitina odą ir puikiai ją valo. Ji yra labai vertinama, nes padeda mažinti raukšles ir jaunina odą, padeda paslėpti mažus randelius.

Propolis (bičių pikis), kurį net Hipokratas jau senovėje naudojo odos valymui ir praturtinimui vitaminais. Propolis padės atsigauti nuo blogos savijautos, padidinti organizmo atsparumą, suaktyvinti gyvybines galias.

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi