No image set
Prekės kodas:

Kūno šveitiklis su eukaliptų eteriniu aliejumi

El.paštas
Kaina:7,40 €
Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, eukaliptų eteriniu ir alyvuogių aliejais, žolelėmis, kmynais, propoliu
Aprašymas

Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, eukaliptų eteriniu ir alyvuogių aliejais, žolelėmis, kmynais, propoliu

Šis kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šveitiklyje esantys ingredientai padės palaikyti sveiką, gražią, švelnią bei elastingą odą.

 

INGREDIENTAI


Himalajų druska skatina organizmo atsinaujinimą bei energijos pusiausvyros išlaikymą. Švariausia pasaulyje druska gali būti naudojama šalinant odos sudirgimus, celiulitą.

Bičių medus yra vertinamas kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padedanti koreguoti ir normalizuoti daugelį organizmo funkcijų. Bičių medus taip pat padės pagerinti kraujotaką bei medžiagų apykaitą, leis Jums jaustis geriau.

Eukaliptų eterinis aliejus turtingas veikliąja medžiaga – cineoliu. Gaivus, stiprus aromatas, primena kamparo kvapą. Pasižymi antivirusinėmis, antimikrobinėmis, antiseptinėmis savybėmis.

Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės Jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą.

Žolelės. Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga medžiaga, kuri yra naudojama homeopatijoje, norint sustiprinti organizmą ir išlaikyti gražią kūno odą. Pipirmėtės lapuose susikaupusi pagrindinė veiklioji medžiaga – eterinis aliejus. Pipirmėtė naudojama labai plačiai, dėl raminamų ir nerimą mažinančių savybių. Čiobrelis gali padėti malšinti sąnarių bei raumenų skausmus, taip pat gali stimuliuoti kraujotaką. Pušų spygliai yra malonaus kvapo, leis atsipalaiduoti ir palengvinti kvėpavimą, atgaivinti kūno odą ir pagerinti savijautą.

Kmynai turi daug eterinio aliejaus. Dėl kmynuose esančių vitaminų ir mineralų, jie veikia kaip natūralus antioksidantas. Kmynuose esantis eterinis aliejus naudojamas kūno odai, nes gali mažinti odos paburkimą, raminti ir dezinfekuoti. Kmynų eterinis aliejus skatina odos ląstelių regeneraciją, todėl gali padėti mažinti pigmentaciją, skaistinti odą.

Propolis (bičių pikis), kurį net Hipokratas jau senovėje naudojo odos valymui ir praturtinimui vitaminais. Propolis padės atsigauti nuo blogos savijautos, padidinti organizmo atsparumą, suaktyvinti gyvybines galias.

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi