pirciupasaulis black

SL LT 2018 2021

Pirties aksesuarai 280x280

Популярные продукты

Новые продукты

Доставка

Dėl pristatymo kainos skambinti nurodytu telefonu 865761711

Биллинг

Internetinėje parduotuvėje www.pirciupasaulis.lt galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu.

Гарантии

Visoms prekėms galioja gamintojo nustatyta garantija.

Лизинг

Parduotuvėje išsirinkę prekę, pasirinkite „Išsimokėtinai su MOKILIZINGU“ mokėjimo būdą

Featured Products

 

                          

 

 

 

 

Savo klientams siūlome įvairias paslaugas:

 

Konsultacijas pirties įrengimo klausimais – mūsų specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Taip pat padės renkantis medžiagas pirties įrengimui (medieną, krosnelę bei kitą įrangą). Mes sukompleksuosime Jums visas reikiamas medžiagas pirties įrengimui. Pirčiai juk svarbiausia kokybiškos medžiagos ir teisingas jos įrengimas. Todėl nepraleiskite progos pasinaudoti specialisto rekomendacijomis ir patarimais.

 

Pirties suprojektavimas, projekto paruošimas – pirties projektas yra pradedamas ruošti turint patalpos, kurioje planuojama įrengti pirtį, planą. Taip pat svarbi ir Jūsų vizija – kaip įsivaizduojate būsimą pirtį, ko norėtumėte, apie ką svajojate. Žinodami Jūsų vizijas ir norus mūsų specialistai padės patalpoje išdėlioti gultus, parinks tinkamą vietą krosnelei ir kitai įrangai.

 

Pirties projekto sąmata – pagal pirties projektą sukomplektuosime Jums visas reikiamas medžiagas pirties įrengimui.

 

Pirties įrengimas – bet kurioje Lietuvos vietoje įrengiame pirtis. Įrengiame įvairaus tipo pirtis: tradicines, rusiškas, suomiškas, turkiškas, infraraudonųjų spindulių ir kt. Pirties įrengimo darbus atlieka mūsų profesionalūs meistrai – šios srities specialistai.

 

Pirties įrangos montavimas – montuojame visą mūsų tiekiamą pirčių įrangą (krosnelių pajungimas, garo generatorių pastatymas ir sureguliavimas, valdymo pultų pajungimas, apšvietimas ir kt.)

 

Pirties įrangos remontas – pas mus įsigytai įrangai suteikiame garantinį remontą. Ne tik garantinio laikotarpio metu atliekame remonto darbus. Jei kas atsitiko, neveikia, blogai veikia ar kelia pavojų. Drąsiai kreipkitės į mus. Mūsų specialistai padės Jums išspręsti iškilusias problemas ir jei įmanoma sutaisys Jūsų pirties įrangą ir prikels naujam gyvenimui.

 

Surenkamų pirčių gamyba – gaminame įvairaus dizaino ir dydžio surenkamas pirtis, kurios yra mobilios ir jas galima pastatyti bet kurioje vietoje. Jos puikiai tinka bute ar sodo namelyje. Visur kur nėra tinkamų salygų įsirengti stacionarią pirtį. Privalumas – nedidelė, kompaktiška, saugi, patvari ir mobili.

 

Prekių pristatymas į namus - prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visame pasaulyje. Geriausia kaina ir optimaliausias pristatymo terminas. Įsigykite pirties prekes neiškeldami kojos iš savo namų.

 

Mėgaukitės kokybiška, sveika ir komfortiška sauna!

 

Mes Jums tai garantuojame!

 

Laukiame skambučių!

 

 

Kauno salonas Vilniaus salonas
Projektavimo, įrengimo klausimais
Konsultuoja visais klausimais Konsultuoja visais klausimais Projektų vadovas Saulius Kulbokas
Tel: 865761711 Tel: 865750074 Tel: 865758133
el.paštas: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. el.paštas: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. el.paštas: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 


 

 Įdomi informacija Jums

 

 

 

 

Бани бочки

Pirtys bačkos 300x547

Аксессуары для сауны

Aksesuarai 300x547