Akmenys_pirtims_1
Prekės kodas:

Porcelianiniai akmenys - pirties reikmenys

El.paštas
Kaina:49,00 €
Tai vienintelis aukščiausios kokybės akmuo, kuris pagal savo struktūrines savybes idealiai tinka naudoti pirtyse ir saunose.
Aprašymas

Tai vienintelis aukščiausios kokybės akmuo, kuris pagal savo struktūrines savybes idealiai tinka naudoti pirtyse ir saunose.

Keraminiai rutuliukai, pagaminti iš specialaus porceliano mullitokorundovaja. Šis porcelianas yra 90% aliuminio oksido Al2O3, kuris yra dirbtinis korundo akmuo, žinomas dėl savo kietumo. Porcelianinių akmenų pagal Moso skalę kietumas - 9, iš visų mineralų ji yra antras po deimanto. Darbinė temperatūra pasiekia 1650 ° C, kuri yra beveik du kartus didesnė nei Žadeito. Kamuoliuko skersmuo - 60 mm. Kibiro svoris - 3-3,3 kg.

Naudoti jį pirtyje ir saunoje absoliučiai saugu, nes jam būdingi labai aukšti tvirtumo ir patvarumo rodikliai. 

Akmuo maksimaliai lėtai sugeria vandenį, jis labai pralaidus šilumai, kurią garo pavidalu labai lėtai išsiskiria į aplinką. Visa tai pirtyje ar saunoje virsta tuo, ką įprasta vadinti " lengvu-minkštu garu", kuriuo  dėka, galima mėgautis kur kas ilgiau, nei naudojant įprastinius akmenis.

Porceliano akmuo nepaprastai gražus mineralas, turėti jį pirtyje ar saunoje - prestižas.

Optimalus pirčiai ar saunai reikalingo porceliano kiekis gali tarnauti ne vienai kartai, nes šis unikalių savybių akmuo yra ilgaamžis.

 

Tankis: 3700 kg / m3,.

Specifinė šiluminė talpa: 1,1 kJ / kg oC

Stipris gniuždant: 3000 4000 Mpa

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi