...
Pastaraisiais metais infraraudonųjų spindulių pirtys išpopuliarėjo kaip alternatyva tradicinėms, suteikianti unikalią patirtį ir daugybę tų pačių sveikatai naudingų privalumų.
Naudojant infraraudonųjų spindulių technologiją, įmanomas efektyvesnis ir tikslingesnis kaitinimas, todėl toks įrengimas patinka daugeliui vartotojų. Mes parduodame infraraudonųjų spindulių kabinas bei šildytuvus, kurie reikalingi įrengti pirčiai.
Jūs net ir internetu galite įsigyti viską, ko reikia tokiai pirčiai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje jus nudžiugins patraukli daugelio prekių kaina. Ypač, jeigu vyksta akcija, jūs galite tikėtis ypatingai patrauklių pasiūlymų bei galimybių pirkti pigiau.
Jeigu norite tokią pirtį įsirengti, visada kviečiame susisiekti ir pasitarti su mūsų komanda, bei gauti rekomendaciją. Tai galite padaryti:
- Užpildydami užklausą interneto puslapyje;
- Rašydami el. paštu į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
- Skambindami 865761711 – Kaunas arba 865750074 – Vilnius.
Infraraudonųjų spindulių pirtys – nauda ir privalumai
Infraraudonųjų spindulių pirtis turi keletą privalumų ir pranašumų, kuriuos galima išskirti:
- Efektyvus šildymas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai tiesiogiai kaitina kūną infraraudonaisiais spinduliais, todėl kaitinimas yra efektyvesnis ir tikslingesnis, palyginti su tradiciniu elektriniu arba krosnelės šildymu, kuomet kaitinamas oras.
- Žemesnė temperatūra. Infraraudonųjų spindulių saunos veikia žemesnėje temperatūroje nei tradicinės saunos, todėl yra patogesnės ir tinkamos žmonėms, kurie negali eiti į įprastą pirtį, tačiau nori mėgautis tokios procedūros teikiama nauda.
- Geresnė detoksikacija. Infraraudonųjų spindulių saunų tiesioginė šiluma prasiskverbia giliau į odą, todėl prakaitavimas gali paskatinti veiksmingesnį detoksikacijos procesą.
- Skausmo malšinimas. Infraraudonųjų spindulių sauna gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą, nes pagerėja kraujotaka ir atsipalaiduoja raumenys.
- Mažesnės energijos sąnaudos. Infraraudonųjų spindulių saunos paprastai sunaudoja mažiau energijos nei tradicinės.
Infraraudonųjų spindulių pirtys vs tradicinės pirtys – kas geriau?
Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir pliusų. Sprendimas, ar geriau naudoti infraraudonųjų spindulių pirtį, ar tradicinę , priklauso nuo individualių pageidavimų ir tokių dalykų, kaip, pvz., ar aktualus gydymas, kiek vietos galite tam skirti, koks jūsų biudžetas ir panašiai.
Štai keletas faktorių, į kuriuos verta ir reikėtų atsižvelgti:
- Kokios šilumos norite. Jei mėgstate švelnesnę šilumą, jums labiau tinka vadinamoji infra pirtis. Tradicinėse pirtyse paprastai vyrauja aukštesnė temperatūra, todėl kai kuriems naudotojams gali būti per karšta.
- Sveikatos tikslai: Jei pagrindinis jūsų tikslas yra gilus atsipalaidavimas ir detoksikacija, infraraudonųjų spindulių pirtis gali būti naudingesnė. Tačiau jei jums patinka socialinis aspektas ir tradicinės saunos garų atmosfera, geriau tiks kitas, tradicinis variantas. Be to, tradicinės pirtys dažniausiai būna gerokai erdvesnės.
- Vieta ir biudžetas. Tiek infraraudonųjų spindulių pirties įsigijimas, tiek eksploatavimas bei įrengimas kainuos mažiau, todėl tinka mažesnėms patalpoms ir taupantiems. Iš kitos pusės, jeigu nei vietos, nei biudžeto netrūksta, kodėl gi nesirinkus kuo autentiškesnės kaitinimosi patirties?
Įprasta ir techninė infraraudonųjų spindulių pirties priežiūra
Norint užtikrinti infraraudonųjų spindulių saunos ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą, labai svarbu tinkamai ją prižiūrėti. Pasidalinsime patarimais, kaip turėtų būti prižiūrima infraraudonųjų spindulių pirtis:
- Po kiekvieno naudojimo nuvalykite vidinius paviršius drėgna šluoste, kad pašalintumėte prakaitą ir šiukšles. Venkite naudoti agresyvią chemiją.
- Pasirūpinkite tinkamu pirties patalpos vėdinimu, kad viduje nesikauptų drėgmė. Ji kenkia medienai.
- Patikrinkite kaitinimo elementus ir priedus. Reguliariai apžiūrėkite infraraudonųjų spindulių kaitinimo elementus, ar jie nėra pažeisti arba susidėvėję. Taip pat patikrinkite tokius priedus, kaip termometras, higrometras ir panašiai.
- Medienos paviršius periodiškai apdorokite specialiai medienai skirta alyva, kad išlaikytumėte jų išvaizdą ir išvengtumėte pažeidimų.